Tiktok Para Yağmuru Ne Kadar?

Tiktok Para Yağmuru Ne Kadar ve Tiktok Para Yağmuru Kaç TL hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Tiktok’ta Yat Ne Kadar işte detayları.

Tiktok para yağmuru ne kadar sorusu söz konusu platform üzerinden aktif bir biçimde para kazanmayı hedefleyen kullanıcılar tarafından merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkar. Tiktok, yayın yapan kişilerin para kazanmasına olanak sağlayan farklı tutarlarda pek çok hediye çeşidine sahiptir.

Bu hediyelerden en yaygın olanı ise para yağmuru adı verilendir. Para yağmurunun gönderici için maliyeti 105 TL’dir. Yayınına herhangi bir kullanıcı tarafından para yağmuru hediyesi gönderilen kullanıcıların ise hesabına yansıyacak bakiye 65 Tl’dir. Arada kalan 40 TL’lik bakiye ise doğrudan Tiktok tarafından alınır. Tiktok uygulaması tüm hediyelerden belli oranlarda kesinti yapmaktadır.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL

Tiktok Para yağmuru kaç TL sorusu son zamanlar en sık araştırılan konulardan biridir. Tiktok hesabınızda yaptığınız bir yayın sırasında gönderilen para yağmuru bakiyesi gönderiye 105 TL alıcıya ise 65 TL’dir. Yani para yağmuru gönderdiğinizde hesabınızdan 105 TL kesilir. Karşı tarafın hesabına 65 TL yatırılır. Aradaki 40 TL ise, Tiktok komisyonudur.

Tiktok Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim 2021

Tiktok’ta Yat Ne Kadar

Tiktok’ta Yat Ne Kadar

Tiktok’ta en çok gönderilen hediyelerden biri de kesinlikle Tiktok yat hediyesidir. Bir yayın sırasında kullanıcılar tarafından bu tarz bir hediye gönderildiğinde, büyük bir sevinç yaşandığı görülür. Bunun nedeni kıymetli hediyelerden biri olmasıdır.

Bir yayına girdiğinizde, herhangi bir bağış yapmak ve ya yayınından dolayı hesap sahibini ödüllendirmek istediğiniz de siz de yatı kullanabilirsiniz. Tiktok yat ne kadar sorusunu yanıtını merak edenler için yatın maliyeti gönderici için 850 TL’dir. Siz yatı gönderdikten sonra alıcı kişinin hesabına ise 350 TL’lik bir ödeme yapılmış olur. Aradaki 500 liralık bakiye Tiktok ekibine aktarılır.

Tiktok Takipçi Hilesi 2021 (Ücretsiz 10.000 Abone Taktiği)

Tiktok’ta En Pahalı Hediye

Tiktok’ta en pahalı hediye 3200 TL’lik fiyatı ile Tiktok spor araba hediyesidir.

Tiktok Hediye Fiyatları 2021

Tiktok platformundaki hediyeler,

  • Tiktok Gül 25 kuruş
  • Tiktok Ayıcık 12 TL
  • Tiktok Asa 17 TL
  • Tiktok Öpücük 17 TL
  • Tiktok Para yağmuru 105 TL
  • Tiktok Unicorn 480 TL
  • Tiktok Yat 850 TL
  • Tiktok Görkemli şato 1900 TL
  • Tiktok Spor araba 3200 TL şeklindedir.

Vodafone TikTok 5 GB Bedava internet 2021

googlehaberler