Trendyol Go Motorlu Kurye Maaşları

Trendyol Go motorlu kurye maaşları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Go motorlu kurye şartları ve Trendyol Go çalışma saatleri işte detaylar.

Son zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde büyüyen Trendyol siparişlerin teslim edilmesi için kuryelere ihtiyaç duymaktadır. Trendyol platformu siparişlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini amaçlayarak Trendyol Go hizmet kolunu ortaya çıkmıştır. Trendyol Go ile hem kendi işinizi kurabilir hem de yüksek miktarlarda ücret alabilirsiniz. Trendyol Go hakkında merak ettiklerinizi yazımızda sizler için ele aldık. Trendyol Go motorlu kurye maaşları en çok merak edilen konulardan birisidir.

  • Trendyol Go motorlu kurye maaşlarının net bir kazancı yoktur. Günlük paket sayısına, çalışma saatlerinize ve kilometrenize göre maaşlar değişiklik göstermektedir. Trendyol Go ile çalışan motorlu kuryeler 5.000 TL ile 15.000 TL arasında kazanç elde edebilirler. Daha fazla saat çalışan ve paket sayısını arttıran kişilerin maaşları 20.000 TL’ye kadar yükselmektedir.

Trendyol Go Kurye Destek Hattı

Trendyol Go Motorlu Kurye Şartları

Trendyol Go ile anlaşmalı motorlu kurye olmak için bazı şartları sağlamanız gerekir. Başvuru yapmadan önce bu şartları sağlayıp sağlamadığınıza bakmanız gerekmektedir. Trendyol Go motorlu kurye şartları şu şekildedir;

  • Trendyol Go kurye iş başvurusu yaptıktan sonra videolu eğitimlerin izlenmesi aranan ilk şartlardan biridir.
  • Psikoteknik ve SRC4 belgelerine sahip olan kişiler başvuruda bulunabilir.
  • Motosiklet ehliyetine sahip olan kişiler başvuruda bulunabilir.
  • Motorlu kurye olmak için motosiklet sahibi olmanız ya da kiralamanız gerekmektedir.
  • Sabıka kaydının temiz olması gerekir.
  • 18 yaşını tamamlamış ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekir.
Trendyol Go Çalışma Saatleri

Trendyol Go Çalışma Saatleri

Trendyol Go ülkemizde birçok kişinin yapmak istediği bir iş haline gelirken en çok merak edilenler arasında yerini almıştır. Trendyol Go ile anlaşmalı olarak çalışmak isteyen kişiler çalışma saatlerini ve sistemini merak etmektedir.

  • Trendyol Go’nun belirli bir çalışma saat yoktur. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz çalışma saatlerini 12 saat öncesinde silebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Belirli bir çalışma saati veya tatil günü yoktur. Çalışma saatlerinizi tamamen kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Trendyol Go Başvuru Motorlu

Trendyol hızlı büyüyen online alışveriş sitelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Trendyol büyüdükçe birçok iş fırsatı sunmaktadır. Trendyol siparişlerin teslim edilmesi ve müşterilere daha iyi hizmet vermek amacıyla Trendyol Go özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Kendi işinin patronu olmak isteyen, çalışma saatlerinizi belirleyebileceğiniz bir iş arıyorsanız Trendyol Go tam size göre.

  • Trendyol Go motorlu kuryeye başvurmak için https://trendyolgo.com linkin tıklamanız gerekir. Linke tıkladıktan sonra sağ üst kısımda Başvuru Formuna tıklayın ve kişisel bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Trendyol Go Kazanç Ne Kadar

3D Secure Ne Demek Trendyol

Trendyol Hızlı Market Nasıl Kullanılır

Trendyol Kargo Otomatı Nasıl Kullanılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu