Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Turkcell faturalı hatta kredi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Paycell nakit avans, Turkcell kredi nakite çevirme ve Turcell nakit kredi veriyor mu işte detaylar.

İhtiyaçlar için bir bankadan kredi çekmek her zaman mümkün olmayabilir. Özellikle kredi skoru düşük olan kişiler için bankalardan kredi çekebilmek bir hayli zor olabiliyor.

Bu duruma Turkcell bir kolaylık sağlayarak Türkiye’deki operatör firmalarının faturalı hatlara özel uygulanan faturaya ek gösterilen cihaz ücreti sistemi ile 5.000 ile 50.000 TL arasında sizlere sağlanan kredinizi bir cep telefonu almak yerine anında nakit para için kullanmak mümkündür.

Turkcell 3 Ay Bedava Sınırsız Evde İnternet Kampanyaları

Paycell Nakit Avans

Paycell kart Turkcell ödeme sistemi tarafından geliştirilen, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK)’nun lisans vererek ödeme aracı olarak müşterilere sunulan paycell kart ön ödemeli bir karttır. Ön ödemeli derken bahsedilen ön ödeme yatırdığınız para kadar alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelir. Paycell kartı bir banka kartı olarak da görmek mümkündür.

Paycell kart ile yüklediğin kadar harcayıp, harcadığın kadar kazanabilirsiniz. Paycell nakit çeken kart ile artık kartınıza yüklediğiniz bakiyenizi tüm banka ve ATM’lerden nakit olarak çekmeniz mümkün. Aynı zamanda paycell uygulaması üzerinden hesap bilgilerinizi eklemeniz halinde, Paycell nakit çeken kart’ınız ile banka hesabınıza bakiyeyi aktarabilirsiniz.

Paycell nakit avans
Paycell nakit avans

Turkcell Kredi Nakite Çevirme

Turkcell’in son günlerde gündemde olan bu kredi konusuna bir açıklık getirelim. Evet kredi imkanı sağlayıp bu krediyi nakit paraya çevirme imkanı sunuyor. Yani daha detaylı açıklamak gerekirse Faturalı hattınızı, faturalı operatörler üzerinden ek cihaz alınıp satılarak cihaz bozulup ücretinizi, faturaya yansıtarak nakit sağlanan bir kredi yani para çekme yöntemi anlamına gelmektedir.

Bu yöntem direkt krediye sahip olma uygulaması olmasa da dolaylı bir şekilde bu yöntem ile krediye sahip olabilirsiniz. Üstelik kredi puanınız ne olursa olsun yararlanmanız mümkün.Faturalı hat üzerinden kredi yöntemi telefon satışını 2 şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bunu krediye dönüştürmek tamamen yasal bir işlemdir. Cihaz alımı için yapılacak anlaşmalar operatörlerin finans kuruluşları ile yapılmaktadır.
  • Ödeme yapılacak olan taksit miktarı ve sayısı yapılacak sözleşmeye göre belirlenir.

Alınan cihazın satışı için uygulanacak adımlar şu şekildedir;

  • Kredi faturanızı göstererek telefon alabilir ve bunu satabilirsiniz.
  • Bunun yanında danışmanlık firmalarına başvuru yapıp işlemi nakite çevirebilirsiniz.
  • İşlemi firmaya yaptırmak isterseniz bu durumda firmanın vereceği hizmet bedelini ödemeniz gerekecektir.
  • Bu işlemi gerçekleştirmenin bir diğer şartı, Faturalı hatta kredi alabilmek için kullandığınız operatörde en az 6-12 ay faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekir.

Turcell Nakit Kredi Veriyor mu

Turkcell’in sağladığı bu krediyi nakite çevirmek şartların uygunluğu sonucunda oldukça kolaydır. Bu şartları sağladığınız takdirde nakiit krediye sahip olmuş olacaksınız. Bankalarda aranan koşulları sağlamaktan daha kolay bir yöntem eğer faturalı hatta sahipseniz. Kredi olarak faturanıza yansıtacağınız telefonu kredi olarak kullanmak bir kredi yöntemi olarak kullanabileceksiniz.

Turkcell Kredi Başvurusu

Faturalı hat ile kredi çekme süreci ise başvuru ile başlamaktadır. Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr ve Müşteri Hizmetlerimizden başvuru talebinizi ileterek, çok kısa sürede başvuru yapabilir.  Faturalı hat üzerinden kredi çekmek isteyenlerden ise maaş bardrosu, memur, kefil vs. Gibi herhangi bir teminat talep edilmeden kolaylıkla para sahibi olabilirsiniz.

Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır

Turkcell İşte Paketi 12 Ay Boyunca 2 GB Bedava İnternet

Turkcell İçişleri Bakanlığı Tarifesi 20 GB Bedava İnternet

Turkcell Ailem Bedava İnternet Paketi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr