Bim Aynalı Takı Dolabı Fiyatı 2022

Bim aynalı takı dolabı fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bime takı dolabı ne zaman gelecek 2022 ve Bim aynalı takı dolabı yorumları işte detaylar.

Bim marketler de satışa sunulan birçok ürün bazı dönemlerde indirimli ve uygun fiyata satılmaktadır. Bim marketlerde her zaman bulunmayan ve zaman zaman gelen aktüel ürünler bulunmaktadır. Her hafta yeni ürünlerin geldiği Bim aktüel marketlerde bu hafta birçok kişinin heyecanla beklediği aynalı takı dolabı gelmektedir. Hem boy aynası olarak kullanabileceğiniz hem de takılarınızı yerleştireceğiniz birçok rafı bulunan takı dolabı bu hafta Bim marketlerde satışa sunulmaktadır. Aynalı dolabın 152 cm ve eni 35.5 cm olmaktadır. Merakla beklenen aynalı takı dolabın fiyatını sizler için derledik.

  • Bim marketlere gelen aynalı takı dolabın fiyatı 399 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Bim Ürün Fiyatları

Bime Takı Dolabı Ne Zaman Gelecek

Bime Takı Dolabı Ne Zaman Gelecek 2022

Bim marketlerde takı dolabı satışa sunulacaktır. Birçok kişinin merakla beklediği takı dolabını Bim marketlere giderek satın alabilirsiniz. 49 tane yüzün cebi, alüminyum bar ve raf sistemi bulunan takı dolabının 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Odanıza renk katacak takı dolabını boy aynası gibi de kullanabilirsiniz. Bim marketlerde 399 TL ‘ye satılan takı dolabının 2022 yılında ne zaman geleceğini birçok kişi merak etmektedir.

  • Bim marketlerde satılacak takı dolabını 6 Mayıs Cuma gününden itibaren satın alabilirsiniz. Sınırlı sayıda gelecek bu ürünü tükenmeden satın alın.
Bim Aynalı Takı Dolabı Yorumları

Bim Aynalı Takı Dolabı Yorumları

Takılarınızın düzenli bir şekilde durmasını istiyorsanız satın alabileceğiniz ürünlerden biri olan aynalı takı dolabını Bim marketlerde bulabilirsiniz. Bim marketlerde satılan aynalı takı dolabını kullanan kişilerin yorumları ise merak edilmektedir.

  • Ayaklı ve taşınması kolay olduğunu, çok fazla yer kaplamadığı için şık durduğunu söyleyen birçok kişi vardır. Birçok şekilde kullanabileceğiniz takı dolabının rengi, kalitesi kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve tavsiye edilmiştir. Bim marketlerde satılan aynalı takı dolabını sizlerde kullandıysanız yorumlar kısmına fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bim Yazı Tahtası Fiyatları

Bim Schwartz Dikiş Makinesi Fiyatı

Bim Tefal Tava Fiyat

Bim Ceviz Fiyatı

googlehaberler