Bim aynalı takı dolabı fiyatı ve özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Aynalı dolabın 152 cm ve eni 35.5 cm olmaktadır. Merakla beklenen aynalı takı dolabın fiyatını sizler için derledik.

Aynalı Takı Dolabı 390 TL

Hem boy aynası olarak kullanabileceğiniz hem de takılarınızı yerleştireceğiniz birçok rafı bulunan takı dolabı bu hafta Bim marketlerde satışa sunulmaktadır.

Aynalı Takı Dolabı En Ucuz

En çok araştırılan konular arasında yer alan aynalı takı dolabı en ucuz modelleri hangi mağazalarda satılıyor, bilgilendiriyoruz.

  • Vivense, 1.000 TL
  • Trendyol, 720 TL
  • Koçtaş, 1.450 TL
  • Hepsiburada, 1.050 TL
  • n11, 1.300 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bime Takı Dolabı Ne Zaman Gelecek 2024

Bim Aynalı Takı Dolabı Fiyatı

Bim marketlerde takı dolabı satışa sunulacaktır. Birçok kişinin merakla beklediği takı dolabını Bim marketlere giderek satın alabilirsiniz. 49 tane yüzün cebi, alüminyum bar ve raf sistemi bulunan takı dolabının 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Odanıza renk katacak takı dolabını boy aynası gibi de kullanabilirsiniz. Bim marketlerde 399 TL ‘ye satılan takı dolabının ne zaman geleceğini birçok kişi merak etmektedir.

  • Bim marketlerde satılacak takı dolabını bu Cuma gününden itibaren satın alabilirsiniz. Sınırlı sayıda gelecek bu ürünü tükenmeden satın alın.

Bim Aynalı Takı Dolabı Yorumları

Bim Aynalı Takı Dolabı Fiyatı

Takılarınızın düzenli bir şekilde durmasını istiyorsanız satın alabileceğiniz ürünlerden biri olan aynalı takı dolabını Bim marketlerde bulabilirsiniz. Bim marketlerde satılan aynalı takı dolabını kullanan kişilerin yorumları ise merak edilmektedir.

  • Ayaklı ve taşınması kolay olduğunu, çok fazla yer kaplamadığı için şık durduğunu söyleyen birçok kişi vardır. Birçok şekilde kullanabileceğiniz takı dolabının rengi, kalitesi kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve tavsiye edilmiştir. Bim marketlerde satılan aynalı takı dolabını sizlerde kullandıysanız yorumlar kısmına fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.