Bim Ayran Fiyatları 2022 – Koli Ayran ve Tekli Adet Fiyatı

Bim ayran fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim ayran koli fiyatı, Bim dost ayran fiyat ve Bim ayran koli adedi işte detaylar.

Ayran Türk milleti olarak en çok sevdiğimiz ve çoğu yemeğin yanına özellikle de simitle tüketmeye bayıldığımız bir içecektir. Bazı kişiler kendi yapmak yerine marketten hazır ayran almayı tercih etmektedir. Bim de yine kendi markası olan Dost satılmaktadır. Bunun en önemli nedeni Bim’in kendi marka ürünü olmasıdır. Bim aktüel de ayran fiyatları en güncel haliyle şu şekildedir.

  • Dost Ayran 1.5 litre Fiyatı: 9.25 TL
  • Dost Ayran 200ml Fiyatı: 1.35 TL
  • 1 litre olarak satılmasa da litre fiyatı 6.75 TL’ye gelmektedir.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Ayran Koli Fiyatı

Bim sattığı birçok üründe kendi markasını kullandığı için en uygun fiyatlar sunmaktadır. En uygun fiyatlar BİM de olduğu için çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Ayran yemeklerin yanında tükettiğimiz sağlıklı bir içecektir. Dost ayranda gerçekten kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlıdır.

Litre, bardak ve koli hâlinde satılan Dost ayranın birçok seçenekler de almak mümkündür. Kolide 200ml ayran 20 adet bulunmaktadır. Koli olarak satın almak istediğinizde 25 ile 27 TL arasında bir fiyat olabilir.

Bim Ayran Koli Fiyatı
Bim Ayran Koli Fiyatı

Bim dost ayran fiyat

 Bim her zaman kaliteli ve iyi ürün satmaya özen göstermiştir. Birçok ürününde kendi markasını satan BİM süt ve süt ürünlerinde de Dost markasını satmaktadır. Dost ayran fiyatlarını sizler için gidip yerinde araştırdık ve fiyatlarını paylaşıyoruz.

  • Dost Ayran 1.5 litre Fiyatı: 9.25 TL
  • Dost Ayran 200ml Fiyatı : 1.35 TL
  • Dost Ayran 20’li koli fiyatı: 27.00 TL
Bim dost ayran fiyat
Bim dost ayran fiyat

Bim ayran koli adedi

Bim de sadece kendi markası olan Dost Ayran satılmaktadır. Bir kolinin içinde 200ml 20 adet ayran bulunmaktadır. Çoğu kişinin genellikle mevlit gibi büyük yemek davetlerinde koli ile ayran almaktadır. Hatta okula giden çocukların beslenmeleri içinde kullanılan ayran koli ile alınmaktadır.

Dost Ayran 200ml Fiyatı

Dost ayranı kullanan kişilerin çoğunun memnun olduğu tat, yoğunluk ve kokunun gayet iyi olduğu bilinmektedir. Litre olarak bardak olarak ve koli halinde satın alınabilmektedir. Diğer marketlere göre Bim de ayran daha uygun fiyatlıdır.

  • Dost Ayran 200 ml Fiyatı ise 1.35 TL’dir.

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Noodle Fiyatı

Bim Çay Fiyatları

Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

2 Yorum

  1. Bim küçük ayran dün 1.75 bugün 2.25 bunlarda vicdan merhamet kalmamış devlet hiçbir önlem almıyor herkes hergun kafasına göre herşeye zam yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu