Bim Lavaş Fiyatları (Connex Lavaş Fiyatı)

Ekmek hayatımızın en temel gıdasından biridir.  Günümüzde ekmeğin bir çok çeşidi vardır. Hamburger ekmeği, tost ekmeği, tahıllı ekmekler ve daha bir çok çeşit. Bunların arasında lavaş da yer almaktadır. Sadece fırınlarda ve bakkallarda satılan ekmekler uzun zamandır marketlerde de satılmaktadır.

BİM aktüel markette ekmekler açık olarak ve kapalı (ambalajlı) olarak satılmaktadır. Ambalajlı ekmekler kendi markasıyken açık olarak satılan ekmeklerde şubeye yakın fırından temin edilmektedir. BİM de lavaş Connex markasıyla tek çeşit olarak bulunur. Connex 840 gr lavaş paketlerinde 12 adet bulunur.

Connex 840 gr lavaş14,75 TL
Bim Lavaş Fiyatları

Bim Lavaş Fiyatı

Bim de lavaş ekmeği Connex markasıyla tek çeşit satılmaktadır. BİM’in kendi markası olan Connex lavaş lezzetiyle ve inceliğiyle çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Her markette farklı markalarda farklı fiyatlarda lavaş vardır. Sizlere BİM marketteki Connex markanın lavaş fiyatını sunuyoruz.

Bim Connex Lavaş Fiyatı

Bim connex lavaş fiyatı

Bim marketin kendi markası olan Connex lavaş çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Aldığınız lavaş da bayatlama, küflenme gibi sorunlarla karşılaşmamak için alırken son kullanma tarihine dikkat ederek alınız. 840 gr olarak satılan lavaş paket içinde de 12 adet bulunuyor. Gramaj olarak satıldığı için içinden 11 adet de çıkabilmektedir. Paket üzerinde 25 cm olarak lavaşın ölçüsü de verilmiştir. Connex lavaş 840 gr fiyatı 14,75 TL olurken kilo fiyatı 17,56 TL’ye denk gelmektedir.

Bim Lavaş Çeşitleri

Bim de bir çok ekmek çeşidi bulunmaktadır. Uno ve ekmecik olarak iki farklı marka farklı fiyatlarda satılmaktadır. Lavaş ekmeğinde tek bir marka Connex satılmaktadır. BİM markette ekmek çeşitleri; Tam buğday ekmek, odun ekmek, tava ekmek, sandviç ekmek, hamburger ekmek, kepekli ekmek, dengeli ekmek, köy ekmek, katmer, bazlama, yufka ekmek ve lavaş ekmeğidir. BİM de artık ekmek çeşitleriyle birlikte günlük poğaça, simit, açma da satılmaktadır.

Bim Lavaş Ekmeği

İnsanların temel gıdası olan ekmek her yemeğin yanında mutlaka tüketilmektedir. BİM markette son zamanlarda artık ekmek reyonunda ekmek çeşitleri yanı sıra açma, poğaça, simit, kek de satılmaktadır. Bu bir çok ekmek çeşitlerinden biri de lavaş ekmeğidir. Bim’in kendi markası olarak satılan Connex lavaş ekmeği inceliği ve lezzetiyle çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Ambalajlı ürünleri alırken son kullanma tarihine dikkat ediniz.

Bim Et Fiyatları (Kuşbaşı, Kıyma 400 Gr)

Bim Nutella Fiyatı (750 Gr, 630 Gr Torku Banada)

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr