Bim Yüz Temizleme Cihazı Fiyatı – Fırça ve Jel Fiyatları

Naturalove yüz temizleme cihazı ve Bim yüz temizleme jeli hakkında öğrenmek istediklerinizi sizlere aktarıyoruz. Bim yüz temizleme köpüğü ve BİM yüz temizleme cihazı vakumlu kaç para gelin birlikte inceleyelim.

Bim aktüel ürün olarak bazı zamanlarda satışa sunduğu yüz temizleme cihazı çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Bim yüz temizleme cihazı olarak Naturalove markayı satmaktadır. Evinizde kendi cilt bakımınızı yapıyorsanız Bim yüz temizleme cihazı olan Naturalove alabilirsiniz. Hem performans olarak çok başarılı hem de fiyat olarak çok uygundur. Naturalove yüz temizleme cihazının fiyatını sizler için araştırdık.

Bim yüz temizleme aleti ve Bim yüz temizleme jeli olarak satılan 2 ayrı ürünün güncel satış rakamlarını aşağıda bulabilirsiniz.

ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Bim Yüz Temizleme Aleti45 TL
Bim Yüz Temizleme Jeli35 TL

Fiyatına göre gayet uygun olan bu ürün Bim markete belli aralıklarda gelmektedir. Naturalove 2023 yılında geleceği merak edilen ürünlerden biridir. 2023 yılında tahmini olarak 37 TL olarak satışa çıkartılacağı düşünülmektedir.

Yüz Temizleme Cihazı Fiyatı

Yüz temizleme cihazı fiyatı güncel rakamlarını aşağıda sizler için maddeledik.

  • A101, 50 TL
  • Hepsiburada, 40 TL
  • Çiçeksepeti, 50 TL
  • Trendyol, 45 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır

Bim Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır

Bim yüz temizleme cihazı Naturalove gayet kolay bir kullanıma sahiptir. Bu cihaz sayesinde kısa sürede çok uğraşmadan yüzünüzü temiz bir cilde kavuşturabilirsiniz. Bir tarafı yumuşak bir tarafı biraz daha sert, çift taraflı hijyenik silikon fırçası vardır. Cildinizin hassasiyetine göre istediğiniz tarafı kullanabilirsiniz.

Cihazın arka tarafında bulunan kapağı kaldırıp, USB kablosu takıp şarj edin. Cihaz şarjdayken kullanmayınız. Cihazın alt kısmındaki mavi ışık yanıp sönüyorsa şarj oluyor anlamına gelmektedir. Işığı söndüğünde yüz temizleme cihazı şarj olmuştur. Cihaz uygulama esnasında üç dakika çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor. Cihazı kullandıktan sonra dikkatli bir şekilde şarj edilen kısma su kaçırmadan silikon kısımlarını temizleyin. Yıkadıktan sonra mutlaka kurulayın. Cihazı ne kadar dikkatli ve titiz kullanırsanız kullanım süresi de uzar. Şimdi gelelim nasıl kullanacağınıza.

  • Yüzünüze yüz temizleme losyonu sürüp güzelce losyonu köpürtün. Cihazın silikon kısmını suya tutup ıslatın.
  • Sonrasında 60 saniye boyunca hafif hafif dairesel hareketlerle yüzünüze çok bastırmadan masaj yaparak kullanın.
  • İşlem bittikten sonra yüzünüzü bol ılık su ile durulayın. Pembe sarı ve mavi renkleri olan ürünü Bim marketlerde belli sürelerde ya da bazı internet sitesinden alabilirsiniz.

Bim Yüz Temizleme Fırçası

Bim yüz temizleme fırçası

Kozmetik ürünlerin satışında da gayet başarılı olan Bim markette bulunan çift taraflı yüz temizleme fırçası çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Bir yüzü silikon diğer yüzü ince telli gayet yumuşak olan fırçanın kullanımı oldukça basittir.

  • Yüzünüze kullandığınız temizleme losyonunuzu sürün. Fırçanın kıllı yumuşak kısmını ıslatıp yüzünüze uygulayın. Fırçanın diğer silikonlu kısmı sert gelebilir. Bu yüzden isteğinize göre bu kısmı sadece burun kısmında kullanabilirsiniz. İsteğinize göre hafif hareketlerle cildinizin hassasiyetine göre bu kısmı da yüzünüzde kullanabilirsiniz. Bir dakika uygulama yaptıktan sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Yüzünüzü bir iki dakika fırçalamanız yeterlidir.

Naturalove Yüz Temizleme Fırçası

Naturalove yüz temizleme fırçası

Bim markette ve internet sitelerinde satışı bulunan Naturalove yüz temizleme fırçasına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Gayet kullanışlı ve etkili bir üründür. Çift başlıklı olması sayesinde cildinizin hassasiyetine göre kendiniz istediğiniz tarafını kullanabilirsiniz. Makyajınızı temizlerken, maske sonrası yüzünüzü temizlemek istediğinizde ya da cilt bakımınızı yaptığınızda kullanabileceğiniz, gözenekleri ve cildinizi temizlemede oldukça etkilidir. Kullandıktan sonra fırçayı temizlemekte oldukça basittir. Sadece suya tutmanız ya da bir sabun sürtmeniz yeterlidir.

Naturalove yüz temizleme cihazı kullananlar

Bim markette satılan Naturalove markasına ait yüz temizleme fırçasını kullanan kişilerin yorumları merak edilmektedir. Sizler için ürünü kullanan kişilerin yorumlarını derledik.

  • Naturalove yüz temizleme cihazını kullananların çoğu memnun kalmıştır. Gayet kullanışlı ve pratik bir cihazdır. Cilt bakımına dikkat eden herkesin gönül rahatlığıyla alabileceği bir üründür. Cihazın kullanım şekline çok dikkat etmelisiniz. Doğru şekilde kullanıldığı takdirde memnun kalacaksınız.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥