BİM Damla Çikolata Fiyatı 2022 – DR.Oetker Çikolata Parçaları Fiyatı

BİM Damla Çikolata Fiyatı 2022, hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Daphne damla çikolata diyatı ve A101 damla çikolata fiyatları işte detaylar.

BİM Damla Çikolata Fiyatı 2022, yılı Ocak ayı itibariyle 7.5 TL olarak bilinmektedir. Pastaları süslemek, keklerin içerisine lezzet katması amacı ile eklemek gibi farklı amaçlar ile kullanılabilen damla çikolatalar oldukça küçüktür.

Lezzetli olmaları ve küçüklükleri ile kolayca dağılabilmeleri yönünden sıklıkla tatlı ve pastalarda kullanılan bir malzemedir.  Bir paket damla çikolata içerisinde yaklaşık 100 gram çikolata bulunmaktadır. Bim aktüel marketlerde satılan damla çikolata fiyatları;

  • Daphne damla çikolata fiyatı: 7.5 TL (250 Gram)
  • Dorbi damla çikolata fiyatı: 3.60 TL (100 Gram)
  • Ülker damla çikolata fiyatı: 8.50 TL (150 Gram)
  • Dr. Oetker damla çikolata fiyatı:  8 TL (70 Gram)

BİM Süt Fiyatları

Daphne Damla Çikolata Fiyatı

Daphne damla çikolata fiyatı 7.5 TL’dir. Bir pakette 250 gram bulunmaktadır. Muadillerine oranla bir pakette 250 gram olması nedeni ile fiyatı diğer markalarla benzerdir. Daphne damla çikolata vegan üründür.

İçerisinde herhangi bir hayvansal yağ barındırmaz. Aynı zamanda vejeteryan ve helal olan bir damla çikolata ürünüdür. Damla çikolatayı tüketirken glüten barındırmaması nedeni ile rahatlıkla tüketebilirsiniz. 100 gram daphne damla çikolata bir yetişkinin günlük şeker ihtiyacının yaklaşık olarak yarısını karşılayacak kadar şeker bulundurmaktadır.

A101 Damla Çikolata Fiyatları

A101 damla çikolata fiyatları 3.60 TL olarak bilinmektedir. Dorbi damla çikolata markası ile satışa sunulan ürünlerde Dorbi markasının A101’e özel bir marka olduğuna söylemek gerekir. A101’den alacağınız damla çikolata ürünlerinde Dorbi marka damla çikolatalar 100 gramdan oluşmaktadır.

1 kutu A101 damla çikolata içerisinde iki paket Dorbi damla çikolata bulunmaktadır. Damla çikolata paketleri 50’şer gramlıktır. A101 damla çikolata ürünleri vegan ürünlerdir. İçeriğinde hayvansal yağlar bulunmamaktadır. Aynı zamanda glüten de içermemektedir.

Dr. Oetker Damla Çikolata Fiyatı

Dr. Oetker damla çikolata fiyatı 70 gramlık bir paket için 8 TL olarak satışa sunulmaktadır. Damla çikolata fiyatları arasında en pahalı olan çikolata markasıdır. Bununla birlikte kilogram bazından çikolata satan marketlerden satın alınması halinde damla çikolatanın 1 kilosu 40 TL civarına satın alınabilmektedir.

Dr. Oetker damla çikolata ürünlerine Bim, A101, Migros gibi farklı marketlerden ulaşmak mümkündür.

BİM Tavuk Fiyatları

BİM Yağ Fiyatları

Bimcell Geçiş Kampanyaları

Bim Deterjan Fiyatları

googlehaberler