BİM damla çikolata fiyatı 2024 yılı itibariyle güncellendi. Pastaları süslemek, keklerin içerisine lezzet katması amacı ile eklemek gibi farklı amaçlar ile kullanılabilen damla çikolatalar oldukça küçüktür.

Lezzetli olmaları ve küçüklükleri ile kolayca dağılabilmeleri yönünden sıklıkla tatlı ve pastalarda kullanılan bir malzemedir.  Bir paket damla çikolata içerisinde yaklaşık 100 gram çikolata bulunmaktadır. Bim aktüel marketlerde satılan damla çikolata fiyatları;

Daphne damla çikolata 250 Gram20 TL
Dorbi damla çikolata 100 Gram15 TL
Ülker damla çikolata 150 Gram35 TL
Dr. Oetker damla çikolata 70 Gram37 TL

Daphne Damla Çikolata Fiyatı

Daphne damla çikolata fiyatı 20 TL’dir. Bir pakette 250 gram bulunmaktadır. Muadillerine oranla bir pakette 250 gram olması nedeni ile fiyatı diğer markalarla benzerdir. Daphne damla çikolata vegan üründür.

İçerisinde herhangi bir hayvansal yağ barındırmaz. Aynı zamanda vejeteryan ve helal olan bir damla çikolata ürünüdür. Damla çikolatayı tüketirken glüten barındırmaması nedeni ile rahatlıkla tüketebilirsiniz. 100 gram daphne damla çikolata bir yetişkinin günlük şeker ihtiyacının yaklaşık olarak yarısını karşılayacak kadar şeker bulundurmaktadır.


Daha fazla Bim market içeriği;


A101 Damla Çikolata Fiyatları

A101 damla çikolata fiyatları 20 TL olarak bilinmektedir. Dorbi damla çikolata markası ile satışa sunulan ürünlerde Dorbi markasının A101’e özel bir marka olduğuna söylemek gerekir. A101’den alacağınız damla çikolata ürünlerinde Dorbi marka damla çikolatalar 100 gramdan oluşmaktadır.

1 kutu A101 damla çikolata içerisinde iki paket Dorbi damla çikolata bulunmaktadır. Damla çikolata paketleri 50’şer gramlıktır. A101 damla çikolata ürünleri vegan ürünlerdir. İçeriğinde hayvansal yağlar bulunmamaktadır. Aynı zamanda glüten de içermemektedir.

Dr. Oetker Damla Çikolata Fiyatı

Dr. Oetker damla çikolata fiyatı 70 gramlık bir paket için 37 TL olarak satışa sunulmaktadır. Damla çikolata fiyatları arasında en pahalı olan çikolata markasıdır. Dr. Oetker damla çikolata ürünlerine Bim, A101, Migros gibi farklı marketlerden ulaşmak mümkündür.

1 Comment