Bim Kakao Fiyatları 2023 – Pasta Malzemeleri Fiyatları

Bim kakao fiyatları 2023 yılında güncellendi. Bim Daphne kakao fiyatı ve Bim pasta malzeme fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Bim kakao fiyatları 2023, Bim marketlerin diğer marketlere göre biraz daha uygun olduğunu biliyoruz. Bim Aktüel marketlerde çok fazla ürünü uygun fiyatlara alabilirsiniz. Pasta yapımında ve birçok alanda kullandığımız kakao fiyatlarını sizler için araştırdık. Kakao fiyatlarını araştırırken Bim marketlerde tek marka kakao satıldığını gördük. Bim marketlerde satılan kakao fiyatı şu şekildedir;

ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Pasta MalzemeleriFiyatları
Daphne Kakao 100 G9,25 TL
Connex Pasta Tabanı Kakao/ Vanilya7.35 TL
Kedi Dili Bisküvi7 TL
Daphne Çikolatalı Sos 125 G6.25 TL
Daphne Çikolatalı Puding 150 G4.50 TL
Daphne Muzlu veya Vanilyalı Puding 125 G2.50 TL
Pakmaya Pasta Süsü Çikolata Kaplı6.50 TL
Daphne Kakaolu Pasta Kreması8.25 TL
Daphne Vanilya Pasta Kreması8.25 TL
Daphne Kakaolu/ Vanilyalı Krem Şanti 150 G9.25 TL
Daphne Damla Çikolatalı 250 G8.25 TL

En iyi Kakao Markaları ve Toz Kakao Fiyatı

En iyi kakao markalarını en çok satılan ürünlere göre aşağıda listeleyip sizlerle paylaşıyoruz. Toz kakao fiyatı 2023 yılı güncel rakamlarına gelin birlikte göz atalım.

  • A101, Ülker Kakao 100 G; 12 TL
  • Trendyol, ÜLKER TOZ KAKAO 1 KG; 155 TL
  • Carrefoursa, DR. OETKER KAKAO 100 GR; 30 TL
  • İste Gelsin, Ülker Toz Kakao 50 G; 10 TL
  • Hepsiburada, Bağdat Kakao 1 Kg; 165 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Kakao Fiyatı 2023

Bim kakao fiyatı

Bim marketlere giderek sizlere doğru bilgi aktarmak amacıyla tüm ürünlerin fiyat listesini çıkarmaya çalıştık. Web sitemizi ziyaret ederek en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Bim marketlerde satılan kakao fiyatları diğer marketlere oranla uygun fiyatlıdır. Diğer marketlerde yer alan Dr. Oetker Kakao fiyatı 18 TL’dir. Birde bim marketlerde kakao fiyatlarına bakalım.

  • Bim marketlerde yer alan kakao fiyatı ise 9.25 TL olmuştur. 100 gram şeklinde satışa sunulmaktadır.

Bim Daphne Kakao Fiyatı

Daphne kakaolu

Bim marketlerde çoğu ürünü uygun fiyata alabilirsiniz. Kek yapımında, pastalarda en çok kullandığımız ürünlerden bir tanesi kakodur. Bim marketlerde tek marka kako satılmaktadır. Bu kakao markasının ismi ise Daphne’dir. Daphne markasının kakao çeşidi müşteriler tarafından beğenilmektedir. Bu yüzden güncellenen fiyat listesinde Kakao fiyatlarını sizler için araştırdık.

Bim Daphne marka kakao fiyatı 9.25 TL’dir. 100 gram olan bu kakao çeşidini tüm Bim marketlerinde bulabilirsiniz.

Bim Pasta Malzeme Fiyatları

Daphne vanilya pasta kreması

Bim markette yer alan pasta malzemelerini sizler için araştırdık. Dışarıda oldukça pahalı olan fiyatları uygun gördüğümüz Bim markete göre kıyaslamaya var mısınız? Gelin birlikte Bim marketlerdeki pasta malzeme fiyatlarını inceleyelim.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥