Lazanya Hamuru Bim Fiyatı 2022

Lazanya hamuru Bim’de satılmıyor. Lazanya hamuru almak için A101 ve ŞOK marketlerden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra donmuş lazanya ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Lazanya hamuru yumurta, un ve tuz ile kolayca yapılabilen bir hamurdur.

Lazanya hamurunu Bim aktüel marketlerde bulamamanız halinde evde kendiniz de yapabilirsiniz. 500 gramlık bir paket lazanya hamuru için yaklaşık 3 su bardağı un, biraz tuz ve 3 yumurta gerekmektedir.

Bim’de Lazanya Var Mı?

Hayır. Bim marketlerde lazanya satılmamaktadır. Lazanya ürünleri Bim’de 2010 yılında bir süre satışa sunulmuş ancak sonrasında tutulmaması nedeni ile kaldırılmıştır. Lazanya hamuru dahi BİM marketlerde bulunmamaktadır.

Bim marketlerden alışveriş yaparken lazanya hamuru bulamayabilirsiniz. Aktüel ürün olarak birkaç kez gelmiş olsa da genel itibari ile Bim’de lazanya ve lazanya hamuru satılmıyor. Donmuş lazanya ürünlerinin dönemsel olarak aktüel ürünler arasında bulunabileceğini de dile getirelim. Bim’de hazır lazanya satılmamaktadır.

A101 Lazanya Hamuru

A101 Lazanya Hamuru

A101 lazanya hamuru Giglio markasına ait 500 gramlık porsiyonlarda satılmaktadır. Giglio marka A101 lazanya hamuru fiyatı ise 25,95 TL’dir. Her A101 şubesinde bulamama ihtimaline karşın online alışveriş ile evinize de sipariş edebilirsiniz.

A202 online mağaza, mobil market ve şubeleri ile müşterilerine hizmet sunan bir markettir. A101 şubelerinden de Giglio marka lazanya hamuru satın alabilirsiniz. Şok markette satılan lazanya hamuru ile aynı gramaja sahip olan bu ürün neredeyse yarı yarıya daha uygundur.

Lazanya Hamuru Şok

Lazanya hamuru Şok marketlerde Lazanya Makarna olarak 500 gramlık porsiyonlarda Barilla markasına aittir. Şok marketlerde Lazanya hamuru fiyatı 41,50 TL’dir. Doğrudan Barilla lazanya makarnası adı altında da satılan lazanya hamuru evde lazanya yapmak için kullanılıyor.

Lazanya hamurunu marketlerde bulamamanız halinde evde kendiniz de yapabilirsiniz. Un, yumurta ve tuz ile kolayca yapılabilen lazanya hamurunu elinizle açabilirsiniz. Maliyeti yaklaşık 10 TL kadardır. Marketlerde satıldığı fiyatından çok daha uygun bir maliyet ile evde kendiniz de yapmanız mümkün. 

Bim’de Milföy Hamuru Fiyatı

A101 Milföy Hamuru Fiyatı

BİM Un Fiyatı (GÜNCEL) – Efsane Bim Un 5 Kg Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu