Lazanya hamuru Bim’de satılmıyor. Lazanya hamuru almak için A101 ve ŞOK marketlerden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra donmuş lazanya ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Lazanya hamuru yumurta, un ve tuz ile kolayca yapılabilen bir hamurdur.

Lazanya hamurunu Bim aktüel marketlerde bulamamanız halinde evde kendiniz de yapabilirsiniz. 500 gramlık bir paket lazanya hamuru için yaklaşık 3 su bardağı un, biraz tuz ve 3 yumurta gerekmektedir.

BİMLazanya Hamuru52.50 TL
A101Lazanya Hamuru55 TL
ŞOKBarilla Lasagne / Lazanya Makarna 500 Gr65 TL

Bim’de Lazanya Var Mı?

Hayır. Bim marketlerde lazanya satılmamaktadır. Lazanya ürünleri Bim’de 2010 yılında bir süre satışa sunulmuş ancak sonrasında tutulmaması nedeni ile kaldırılmıştır. Lazanya hamuru dahi BİM marketlerde bulunmamaktadır.

Bim marketlerden alışveriş yaparken lazanya hamuru bulamayabilirsiniz. Aktüel ürün olarak birkaç kez gelmiş olsa da genel itibari ile Bim’de lazanya ve lazanya hamuru satılmıyor. Donmuş lazanya ürünlerinin dönemsel olarak aktüel ürünler arasında bulunabileceğini de dile getirelim. Bim’de hazır lazanya satılmamaktadır.


Daha fazla market içeriği;


A101 Lazanya Hamuru

Lazanya Hamuru Bim Fiyatı

A101 lazanya hamuru Giglio markasına ait 500 gramlık porsiyonlarda satılmaktadır. Giglio marka A101 lazanya hamuru fiyatı ise 55 TL’dir. Her A101 şubesinde bulamama ihtimaline karşın online alışveriş ile evinize de sipariş edebilirsiniz.

A101 online mağaza, mobil market ve şubeleri ile müşterilerine hizmet sunan bir markettir. A101 şubelerinden de Giglio marka lazanya hamuru satın alabilirsiniz. Şok markette satılan lazanya hamuru ile aynı gramaja sahip olan bu ürün neredeyse yarı yarıya daha uygundur.

Lazanya Hamuru Şok

Lazanya hamuru Şok marketlerde Lazanya Makarna olarak 500 gramlık porsiyonlarda Barilla markasına aittir. Şok marketlerde Lazanya hamuru fiyatı 41,50 TL’dir. Doğrudan Barilla lazanya makarnası adı altında da satılan lazanya hamuru evde lazanya yapmak için kullanılıyor.

Lazanya hamurunu marketlerde bulamamanız halinde evde kendiniz de yapabilirsiniz. Un, yumurta ve tuz ile kolayca yapılabilen lazanya hamurunu elinizle açabilirsiniz. Maliyeti yaklaşık 10 TL kadardır. Marketlerde satıldığı fiyatından çok daha uygun bir maliyet ile evde kendiniz de yapmanız mümkün. 

Lazanya Fiyatları Ne Kadar?

Lazanya fiyatları 50 TL ile 200 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Restoranlarda Lazanya yemek isterseniz fiyatlar daha da yükselebilir. Lazanya hamuru almak isterseniz en uygun fiyatlı lazanya hamuru A101 marketlerde bulunmaktadır.

Barilla Lazanya İçinde Kaç Tane Var?

Barilla lazanya paketi içerisinde 20 adet hamur bulunmaktadır. Her bir parça bir diğeri ile aynı boydadır. Fırında pişirmek için ideal boyut ve sayıda hamur parçasına bir paket ile sahip olabilirsiniz.