Bim marketlerde satışa sunulacak Fineblue T8 TWS kulaklık son zamanlarda araştırılmaya başlandı. Fineblue T8 TWS hakkında tüm detaylar…

İşe giderken, evdeyken ya da dışardayken müzik dinlemeyi ya da telefonla konuşmayı sevenlerden misiniz? O zaman sizin için kablolu kulaklığın devri bitmiş demektir. Bluetooth özellikli kulaklıklar sayesinde rahatça işlerinizi halledebilirsiniz. Uygun fiyata satın alabileceğiniz kablosuz kulaklık kategorisinde Fineblue T8 TWS kulaklık yer almaya başladı. Hi-Fi ses teknolojisi ve Bluetooth 5.0 versiyonu ile karşımıza çıkan Fineblue T8 TWS kulak içi kulaklıkları Bim marketlerde uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Fineblue T8 TWS Kulaklık Özellikleri

Fineblue T8 TWS Kulaklık Özellikleri

Kablosuz kulaklık kullanımı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Kablosuz kulaklıklarda hem uygun hem de kaliteli bir ürün arayışındaysanız en iyi bluetooth Fineblue T8 TWS kulaklığını tercih edebilirsiniz. Özellikle powerbank olarak kullanılma özelliğinden dolayı birçok kişinin tercihleri arasında yerini aldı. Fineblue T8 TWS özellikleri ise şu şekildedir;

  • Bluetooth Versiyonu; 5.0
  • Ses Teknolojisi; Hi-Fi
  • Dokunmatik Yüzey,
  • Aktif Gürültü Önleme; Yok
  • Suya Dayanıklılığı; Var
  • Kulaklık Tipi; TWS

Bim Fineblue T8 TWS Kulaklık Ne Zaman Gelir

Bim marketlerde bilindiği üzere her hafta aktüel ürünlerin satışı gerçekleşir. Bu haftalık aktüel ürün satışında Fineblue T8 TWS yer almaya başladı. 11 Ağustos 2023 tarihinden itibaren Bim marketlerde satışa sunulacaktır. Dilerseniz farklı markalara ait kablosuz kulaklık Bim online mağazasında satışa sunuluyor. Ancak Fineblue T8 TWS almak istiyorsanız Bim marketlere 11 Ağustos tarihinden itibaren giderek kolayca satın alabilirsiniz.

Bim Fineblue T8 TWS Fiyatı

Bim Fineblue T8 TWS Fiyatı

Bim marketlere 11 Ağustos tarihinden itibaren gelecek olan Fineblue T8 TWS kulaklığının 2023 yılında fiyatı 430 TL olarak belirlenmiştir. Fineblue T8 TWS ürününü Bim dışında e-ticaret platformlarından satın alabilirsiniz. Ancak diğer platformlarda 800 TL ile satışa sunulur. Neredeyse yarı yarıya daha uyguna bu ürünü almak için Bim marketlere gitmeyi unutmayın.

Fineblue T8 TWS Kulaklık Yorumları

Kulaklık almadan önce kulaklığı alan ve deneyimleyen kişilerin yorumlarını incelemeniz gerekir. Bu sayede kulaklığın ses kalitesi ve şarj süresi hakkında detaylı bilgilendirme edinebilirsiniz. Fineblue T8 TWS hakkında yapılan kullanıcı yorumları şu şekildedir;

  • Fineblue T8 TWS kullanmaya başladım. Bir ay geçti sorunsuz kullanıyorum. Ses kalitesi orta düzeyde. Aman aman bir kullanım beklemeyin.
  • Kulaklığın eşleşme sorunu var kesinlikle. Almayı düşünüyorsanız bir kere daha düşünün bence.
  • Gayet güzel bu fiyata alınabilecek en iyi telefon modellerinden biri kesinlikle. Uzun süre şarjı dayanıyor ve güzel ses kalitesi sunuyor.

Fineblue T8 TWS hakkında sormak istediklerinizi ya da fikirlerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere ulaştırmayı unutmayın.