Instagram Ses Kaydı İndirme (Gelen Sesli Mesajı İndir)

Instagram ses kaydı indirme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram ses kaydı indirme Android ve Instagram ses kaydı indirme Iphone işte detaylar.

Instagram ses kaydı indirme son zamanlarda Instagram kullanıcılarının sohbetteki ses kayıtlarını saklamak için başvurdukları bir yoldur. Ses kayıtlarını saklamak için doğrudan Instagram üzerinden indirme işlemi yapmak mümkün değildir. Ancak gönderilmiş olan sesli mesajları kaybetmemek için ekran kaydetme yoluna başvurabilirsiniz.

Instagram uygulamasının mesajlar bölümünde yer alan ses kayıtlarını galerinizde görüntülemek için yazımızın devamında yer alan maddeli anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram ses kaydı indirmek için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Telefonunuzda ekran kaydetme özelliği mevcut değilse Google Play Store üzerinden AZ Ekran Kaydedici uygulamasını ya da benzerlerini indirebilirsiniz.

Instagram Hesabım Engellendi Nasıl Açabilirim

Instagram Ses Kaydı İndirme Android

Instagram ses kaydı indirme android üzerinden ya da Iphone üzerinden ekran kaydedicinin kullanılması yolu ile gerçekleştirilebilmektedir. Instagram kullanıcılarının kendilerine gönderilmiş olan sesli mesajları telefon hafızasına kaydetmek için kullanabildikleri ekran kaydetme yöntemi oldukça basittir.

Ekran kaydı almak hem android hem de Iphone üzerinde mümkündür. Iphone cihazlarda ekran kaydı doğrudan ana ekrandayken ekranın yukarı doğru kaydedilmesi ile seçenekler arasında çıkmaktadır. Android cihazlarda ise bir uygulama olarak ikonu uygulamalar çubuğunda bulunmaktadır.

Instagram kullanıcılarının ses kaydını indirmek için ekran kaydı yöntemini kullanması için takip etmesi gereken bazı basit adımlar bulunuyor. Yazımızın devamında Instagram ses kaydı indirme Iphone başlığı altında ses kaydı indirme yolunu takip edebilirsiniz. Yöntem her iki işletim sistemi için de aynıdır.

Instagram Ses Kaydı İndirme Iphone

Instagram ses kaydı indirme Iphone cihazlar için kısa bir işlem sonrasında mümkün olmaktadır. Instagram üzerinden sohbetler bölümünde sohbet edilebildiği biliniyor. Ancak bu sohbetlerin ses kayıtlarına galerinizde ulaşmanız mümkün değil. Peki ses kaydını nasıl indirebiliriz?

Instagram sohbetlerindeki ses kaydını indirmek için Iphone marka cihazlarınızda önce ekran kaydetmeli sonrasında ekran kaydını düzenleyerek sadece ses kaydını çekmelisiniz. Bu işlem için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Telefonunuzun ekran kaydetme özelliğini açın.
  • Instagram üzerinden sesli mesajın olduğu sohbeti açın.
  • Ekran kaydını başlatın. Ardından ses kaydını başlatın.
  • Ses kaydı bittiğinde ekran kaydını kapatın.
  • Kaydedilen ekran görüntüsünü fotoğraflar uygulaması üzerinden düzenleme seçeneği ile düzenlemeye başlayın.
  • Düzenlerken videoyu kesin ve ses kaydının olduğu kısmı seçtiğinizden emin olun.
  • Düzenlemeyi bitirerek ses kaydını galerinize kaydedin.
  • İşlem tamamlanmış olacaktır.
Instagram Ses Kaydı İndirme Iphone

Instagram Ses Kaydı İndirme Programı

Instagram ses kaydı indirme programı internet üzerinden indirilmeye çalışılan programlardan biridir. Bilindiği üzere doğrudan Instagram ses kaydını indirmeye yarayan bir program bulunmamaktadır. Instagram’daki ses kayıtlarını cihazınıza aktarmak için başka bir cihazın ses kaydedicisini kullanabilir ya da doğrudan ekran kaydetme yolunu kullanabilirsiniz. Sık tercih edilen yöntemlerden biri de ekran kaydetme yoludur.

İster IOS işletim  sistemcili olsun ister Android işletim sistemcili olsun cihazınız için ses kaydını doğrudan ve hızlı bir şekilde ekran kaydederek telefonunuzun hafızasına alabilirsiniz. Ses kaydını indirmek üzere Google Play Store ya da App Store üzerinde herhangi bir uygulama olmadığı bilinmektedir.

Instagram Sesli Mesaj Telefona Kaydetme

Instagram sesli mesajı telefona kaydetmek için Instagram tarafından sunulan bir yol bulunmamaktadır. Ancak sizin sesli mesajları telefonunuza kaydetmek için kullanabileceğiniz alternatif yollar mevcut. Üstelik herhangi bir program indirmenize gerek olmadan işlemi tamamlayabilirsiniz.

Instagram üzerinden kaydetmek istediğiniz sohbet sesli mesajını açın. Kaydı başlatmadan önce telefonunuzun ekran kaydetme özelliğini açın. Ekran kaydetme başladıktan sonra ses kaydını açın. Ardından ses kaydını ekran kaydetme yolu ile telefonunuzun galerisine kaydetmiş olacaksınız. Galerinizden istediğiniz zaman ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Instagram Magazin Sayfaları

Instagram Aero Son Sürüm

Instagram Öne Çıkan Hikaye İndirme

Instagram Nasıl Güncellenir

Instagram Dolandırıcılığı Şikayet Hattı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu