Netflix dizileri arasında duyurulan ve 13 ekimde yayınlanan Gözcü dizisi gerilim ve korku sevenleri bir araya topladı. Dizinin konusu biraz tehditler biraz da korku öğeleri ile dolu. 7 bölümlük bir mini dizi olarak kısa vadeli dizi arayanların da 2022 Ekim ayında Netflix en iyi diziler listelerinde yer aldı.

Peki Netfilix Gözcü konusu nedir? Gözcü oyuncuları kimlerdir? Merak edilenler ve dizi hakkında ufak öngörüler yazımızda.

Netflix Gözcü Dizisi

Netflix Gözcü dizisi konusu ile gerilim sevenleri ekrana topladı.

Yeni bir eve taşındığınızda sizi en çok ne mutlu eder? Yeni bir hayat ve umutlar olabilir mi? Nora ve ailesi için yeni bir eve taşınmak güzel hayaller demekti. Çok geçmeden güzel hayaller yerini korku dolu tehditlere bıraktı.

Sadece ev ve tehditler değil aynı zamanda komşular da fazlasıyla ürkünçtü. Sonunda ise tehditler gerçekleşmeye başlar. Basit bir eve takıntılı olan bir sosyopatın yapabileceklerini hayal dahi edemezsiniz.

Netflix Gözcü dizisi

Gözcü dizisi ilk izleyici yorumlarından da geçti.

Gözcü izleyici yorumları ile Netflix camiasını oldukça mutlu etti. Korku, drama ve gerilim sevenler ekran başında bir solukta diziyi bitirdi desek abartı olmaz. Yeni sezon için henüz kesin bir bilgi olmamakla birlikte bu sezon hakkında izleyici yorumlarının çoğu olumlu. İşte Gözcü dizisi izleyici yorumları;

  • Tam bir gerilim aşığıyım. Netflix’te bayadır böyle bir gerilim görmemiştim. Platform üyeliğimi sonlandırma kararımı etkiledi desek yeridir. Gözcü’nün yeni sezonunu bekliyorum.
  • Gözcü tam kendimi salmak istersen izlediğim ve gerim gerim gerildiğim bir dizi. Yayınlanır yayınlanmaz denk geldiği için izledim. Diziyi beklemiyordum ama beklesem yeridir.
  • Her an her yerden korkunç bir şeyler çıkabilir sanıyorsunuz. Bu arada dördüncü dönüşüm hakkında spoiler vermek de istemiyorum ama izleyenler beni çoktan anladı.
  • Oyuncuların mükemmel oyunculuğu konunun sıradanlığını örttü benim gözümde. Başarılı buldum.
  • Bir şey yerken izlemek mümkün değil. İnsan gerginlikten unutuyor ne yediğini.
  • Böyle filmler izlemeyi sevdiğimden bir şans verdim. Film gibi çabuk akmıyor ama sarıyor da. Vakit varken izlenir.
  • Bir gecede bitirdim diziyi. Haftada bir bölüm izlemeyi planlıyordum ama zaten 7 bölüm çok kısa geldi. Sanki ilk sezon için senaryoyu daha uzun yapabilirlerdi.
  • Konusu çok sıkıcı geldi ama yine de nasıl olduysa izledim. Kısa olduğundan olsa gerek. 20 bölüm falan olsa asla tamamlamazdım.
Gözcü dizisi

Gözcü dizisi IMDB puanı 8.2 oldu.

Gözcü dizisinin IMDB’deki sıralaması da oldukça yüksek oldu. 8.2 puanla yükseklere oturan dizinin 2. Sezonunun ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Yeni sezon için Netflix’in yakın zamanda tarih açıklaması da bekleniyor.

Gözcü dizisi

Gözcü 13 Ekim’de Netflix’te yayınlandı.

Netflix izleyicilerinin Gözcü dizisini izlemeleri mümkün. Şaşırtan fragmandan sonra 7 bölümlük dizi de platformda yayınlandı. Oldukça ilgi çekici ve korkutucu olan dizide bölümlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Gözcü Dizisi Oyuncuları

Gözcü dizisi oyuncuları ile de izleyenlerini heyecanlandırdı. Naomi Watts, Bobby Cannavale gibi isimleri gördüğümüz dizide oyuncuların her biri ustalıkla senaryosunu canlandırıyor. Korku, adrenalin ve gerilimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Netflix Gözcü dizisi oyuncu kadrosu

Naomi Watts

Naomi Watts – Nora Brannock

Bobby Cannavale

Bobby Cannavale – Dean Brannock

Mia Farrow

Mia Farrow – Pearl Winslow

Noma Dumezweni

Noma Dumezweni – Theodora Birch

Joe Mantello

Joe Mantello

Richard Kind

Richard Kind – Mitch

Terry Kinney

Terry Kinney – Jasper Winslow

Henry Hunter Hall

Henry Hunter Hall – Dakota

Isabel Gravitt

Isabel Gravitt – Ellie Brannock

Luke David Blumm

Luke David Blumm – Carter Brannock

Margo Martindale

Margo Martindale – Maureen/Mo

Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge – Karen Calhoun

Netflix’de Gözcü ile takıntılı bir adamın yapabileceklerine şahit olun.

Mutlu bir çekirdek aile bir gün yeni bir eve taşınır. Taşındıkları ev başlarda onları çok mutlu eder. Yeni bir yer, yeni komşular ve yeni bir hayat aslında kulağa çok eğlenceli gelir. Ta ki posta kutusunu açana kadar.

Posta kutusunda buldukları bir mektup onlara izlendiklerini söylemektedir. Öyle ki aslında izlenmelerinin tek nedeni o eve taşınmış olmalarıdır. Çünkü bir psikopatın tek takıntısı o evdir. Mektupta artık onların da takıntısının bir parçası olacağı yazar.

Tehdit mektupları zamanla yerini gerçek tehditlere bırakır. Yüz yüze ve korkutucu sayılabilecek kadar gerginlik veren tehditler. Korku, gerilim ve dram seviyorsanız aslında bu dizi serisi sizin aradığınız taze kan olabilir.

Bir Solukta Bitirebileceğiniz En Çok İzlenen Kore Dizileri

Türkiye’de En Çok İzlenen +29 Netflix Dizileri – Netflix Trend Olan Diziler

Tatil Günlerinizi Renklendirecek Pazar Dizileri