Tavuk Fiyatları (Tüm, But, Kanat, Göğüs)

Tavuk fiyatları güncellendi. Şenpiliç, beypiliç, banvit, gözde, bolez, cp, gedik, lezita, erpiliç, hastavuk, orvital gibi önde gelen tavuk fiyatları birbiri içerisinde farklılık göstermektedir. Bu noktada yansıyan en güncel tavuk fiyatları şu şekildedir;

Erpiliç Bütün Piliç 1700 gr106,90 TL
Erpiliç Piliç Baget 750 gr69,90 TL
Erpiliç Piliç Kalçalı But 750 gr55,90 TL
Greenvillage Organik Bonfile 450 g168,90 TL
Şenpiliç Piliç Yaprak Döner 200 g39,90 TL
Erpiliç Piliç Burger 330 g28,90 TL
İmren Piliç Bonfile 750 gr84,90 TL
İmren Piliç Baget 750 gr65,90 TL
İmren Bütün Piliç 1700 gr94,90 TL
Erpiliç Piliç Bonfile Julyen 750 gr94,90 TL

1 kg Tavuk Fiyatı

1 kg tavuk fiyatı, çeşitli tavuk eti markalar arasında farklılık göstermektedir. Nitekim bu fiyatlar satış noktasına ya da kampanya dönemlerine göre’de farklılık gösterebilir. Özellikle de zincir marketlerin düzenlediği kampanya dönemlerinde bu fiyatlardan çok da düşük fiyata tavuk eti satın alabilirsiniz. 1 kg tavuk fiyatı ve 1 kg tavuk göğsü fiyatı rakamlarını sizler için düzenledik.

1 kg Tavuk Göğsü Fiyatı

1 kg Tavuk göğsü fiyatı değişkenlik göstermeye devam ediyor. Özellikle bu yılın başlarında et ürünlerine gelen zamlardan sonra insanlar bütçelerine uygun tavuk alabilmek için tavuk fiyatları araştırması yapmaktadır. Diğer et türlerine oranla daha düşük fiyatlı olan tavuk fiyatları cep yakmaya başladı.

Güncel tavuk fiyatları, markaya ve bütün ya da 1 kg Tavuk göğsü fiyatı olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle cazip fiyatlı tavuk eti satın almak isteyenler market zincirlerin kampanya dönemlerini takip edebilir. Bunun yanı sıra bazı kasaplarda da dönemsel indirim süreçleri olabiliyor. Bu gibi dönemlerde tavuk eti fiyatlar tabloda yer verdiğimizden daha düşük olabiliyor.


Daha fazla market fiyat bilgisi içeriği;


En Ucuz Tavuk Hangi Markette

En ucuz tavuk hangi markette sorunuzun yanıtını sizler için fiyat araştırması yapıp sizlere aktardık. Bim, Şok, A101, Carrefoursa, Migros gibi büyük zincir marketlerin fiyatlarını araştırdık ve aşağıdaki maddelemede sizlere en ucuz tavuk hangi markette aktarıyoruz.

 • En ucuz tavuk hangi markette
  • Bim (En Ucuz Tavuk Fiyatı)
  • A101 (Bim ile Aynı)
  • Şok (Bim ile Aynı)
  • Migros (Bim, A101, Şok’tan Pahalı)
  • Carrefoursa (En Pahalı)

Banvit markası güvenilir mi?

Banvit Türkiye’nin en çok tercih edilen tavuk eti markası olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda sektörün en iyi ve güvenilir markalarından biri olduğunu söylemek de mümkündür. Banvit ayrıca Türk Standartları Enstitüsü tarafından sunulan TS OIC/SMIIC 1 Helal Gıda Standardına uygun olduğu için helal belgesine almaya hak kazanmıştır.

Banvit tavuk kaliteli mi?

Banvit markası Türkiye’nin en iyi tavuk eti markaları arasında yer alıyor. Yüksek standartlara sahip kaliteli işleyişi ve sektörde uzun süredir yer aldığı için güven veren markalar arasında yer alıyor. Ayrıca tavukları en kaliteli küspe seçenekleriyle beslediği için sağlıklı et sunuyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥