TikTok Yaş Sınırı Çözümü: Tiktok Kaç Yaş Üstü

TikTok Yaş Sınırı Çözümü hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. TikTok doğum tarihi kabul Etmiyor ve TikTok yaş sınırı kaldırma nasıl yapılır işte detaylar.

Tiktok uygulamasında bazı kullanıcılar hata ile karşı karşıya kalmaktadır. Üzgünüz Tiktok için uygun değilsiniz hatasıyla karşılaşan birçok kullanıcı bu hatanın çözümünü merak etmektedir.

18 yaşından büyükseniz, Kısıtlı Modu devre dışı bırakabilirsiniz. Doğum tarihinizi yanlış girdiyseniz, profilinizi güncellemek için TikTok ile iletişime geçebilir ve yaşınızı kanıtlayabilirsiniz. Kısıtlanmış içeriği görmek için 18 yaşından büyük yeni bir TikTok hesabı oluşturabilirsiniz.

TikTok Yaş Sınırı Çözümü

Tiktok uygulamasında hesap açarken yaş sınırını olmaktadır. Yaş sınırının üstünde olan kişiler hesap açabilirler. Ama yaş sınırından küçük olan kişiler uygun değilsiniz hatasıyla karşı karşıya kalır. Tiktok uygulamasında doğum tarihi en büyük problemlerden biri olmaktadır. Tiktok uygulamasında doğum tarihi hatasını nasıl çözebileceğinizi sizler için araştırdık. Tiktok doğum tarihini nasıl değiştireceğini merak eden kullanıcılar için yazımızı derledik. Hadi başlayalım.

TikTok Yaş Sınırı

Tiktok uygulaması tüm dünya da kullanılan sosyal medya platformudur. Tiktok üzerinden videolarınızı paylaşabilir, takipçilerinizle iletişime geçebilirsiniz. Tiktok uygulamasına giriş yapmak için hesap açmanız gerekir. Tiktok platformunda hesap açmak isteyen kişiler yaş sınırı ile karşı karşıya kalırlar. Tiktok uygulamasında belirli bir yaş sınırı vardır. Yaş sınırının altında olan kişiler hesaplarını açamazlar. Tiktok uygulaması için yaş sınırı merak eden kişiler için araştırdık.

  • Tiktok uygulamasında yaş sınırı 13 olmaktadır. 13 yaşından küçük olan kişiler Tiktok uygulamasına giriş yapamazlar. Hesap açmak için 13 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Tiktok Yaş Değiştirme

Tiktok uygulamasını kullanmanız için bazı kurallara uymanız gerekir. Tiktok uygulamasında 13 yaşının altında olan kişiler hesap açamazlar. Hesap açsalar bile belirli bir süre sonun da Tiktok algoritması tarafından bu hesaplar belirlenmektedir. Tiktok uygulamasına kayıt olurken eğer yaşınız 13’den küçükse hesabınız kapatılabilir. Bu yüzden yaşını değiştirmek isteyen kullanıcılar olmaktadır. Tiktok uygulamasında isminizi, kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Peki Tiktok uygulaması üzerinden yaşınızı değiştirebilir misiniz? Bir bakalım.

  • Tiktok uygulamasında yaşınızı değiştiremezsiniz. Yaşınızı değiştirmeniz için yapmanız gereken en mantıklı çözüm yeni bir hesap açmaktır. Yeni hesap açarak uygulamaya girebilirsiniz.
  • Yanlışlıkla farklı bir doğum tarihini girdiyseniz Sorun Bildir seçeneğini seçerek Tiktok uygulamasına bildirmeniz gerekir. Tiktok sizlere geri dönüş yaparak sizden kimlik bilgilerinizi isteyecektir.

TikTok Doğum Tarihi Örnekleri

Video paylaşımları ile gündemi değiştiren Tiktok uygulaması son zamanlarda en çok kullanılan platformlardan biridir. Tiktok uygulamasını 13 yaşının altında olan kullanıcıların içerik paylaşmasına izin vermemektedir. Tiktok artık yaş aralıklarına göre farklı kullanım deneyimlerini sunmaktadır. Yanlış doğum tarihini giren birçok kullanıcı hesaplarını kaybettiler. Yanlış doğum tarihini giren kullanıcılar Tiktok ile iletişime geçerek kimliklerini kanıtlamaları gerekir. Aksi takdirde hesaplarını kaybederler.

Tiktok uygulamasında ilk hesabınızı oluştururken yaşınızın 13’den büyük olması gerekir. Buna dikkat ederek doğum tarihlerinizi girebilirsiniz. Uygulamaya en az 2009 yılında doğan kişiler giriş yapabilmektedir.

TikTok Doğum Tarihi Kabul Etmiyor

Tiktok uygulaması gündemi değiştirmektedir. Tiktok uygulamasında eğlenceli içerikler paylaşabilir ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Hatta Tiktok uygulamasında para kazanma şansınız vardır. Tiktok uygulamasına giriş yapmadan önce üye olmanız gerekir. Üye olurken yaş sınırının altında olan kişiler hesap açamazlar.

Birçok kullanıcı ise hesaplarını açarlar fakat daha sonrasında yaş sınırından dolayı içerik paylaşamazlar. Tiktok uygulamasında doğum tarihi kabul etmiyor yazısı ile karşı karşıya kalırsanız doğum tarihinizi değiştirmeniz gerekir. Tiktok uygulamasında açmış olduğunuz bir hesap üzerinden doğum tarihinizi değiştiremezsiniz. Yeni bir hesap açmanız gerekir ya da sorun bildir seçeneğinden kimlik bilgilerinizle yaşınızı kanıtlamanız gerekir. Yoksa maalesef hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Tiktok indir (Tiktok++ Lite Ücretsiz Yükle)

Tiktok Jeton Fiyatları: Hediye 1 Jeton Kaç TL

Tiktok Hesap Silme Linki (Tiktok Kalıcı Hesap Kapatma)

Tiktok Keşfet Etiketleri: Keşfet Delisi Yeni Etiketler

Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme: 30 Gün Değişmiyor Hilesi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥