TikTok Giriş Yapmadan izle (Bütün Videolar)

TikTok Giriş Yapmadan izle seçeneği ile mobil uygulama indirmeden TikTok resmi web sitesi üzerinden video izleyebilirsiniz. TikTok videolarının izlenmesi için mutlaka mobil uygulama bulunması gerekmez. TikTok resmi web sitesi üzerinden doğrudan hesabınıza giriş yaparak video izlemeniz de mümkün.

İndirmeden Ücretsiz TikTok İzle

İndirmeden ücretsiz TikTok izlemek için online giriş yapmanız gerekir. TikTok resmi web sitesi üzerinden kendi hesabınıza giriş bilgileriniz ile girebilir ve uygulamada olduğu gibi video izleyebilir ya da yükleyebilirsiniz.

Tiktok i̇ndirmeden i̇zle: tiktok com tr
Tiktok i̇ndirmeden i̇zle: tiktok com tr

TikTok ücretsiz bir sosyal medya platformudur. Uygulama indirmeden hızlı bir şekilde tarayıcı üzerinden de açabilirsiniz. TikTok üzerinden izlediğimiz videolar çoğu zaman vaktin nasıl geçtiğini dahi anlamakta güçlük çektiğimiz sürükleyici videolardır. Video izlemek kadar video yayınlamak da tutkularımız arasında olabilir.

TikTok videolarını izlemeyi seviyor ancak uygulamayı mobil olarak indirmek istemiyorsanız başvuracağınız en kolay ve pratik yol internet adresi üzerinden videoları izlemek olacaktır.

Tiktok giriş yapmadan

Tiktok.com Türkiye Giriş

TikTok.com Türkiye giriş yapmak mümkündür. Platforma online olarak giriş yapmak için resmi web sitesine gitmeli ve sağ üst köşede bulunan giriş yapın seçeneğine tıklamalısınız. Giriş yapmak için karşınıza gelen ekranda aşağıdaki seçeneklerden birini seçin;

  • QR Kodu kullanın.
  • Kullanıcı telefonu, e-posta, kullanıcı bilgisi ile giriş yapın.
  • Facebook ile devam et.
  • Google ile devam et.
  • Apple ile devam et.

Eğer yukarıdaki seçeneklerden hiçbiri sizin için mümkün değilse bu durumda hesabınız yok demektir. Kaydolmak ile işe başlayabilirsiniz. Kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan tiktok.com resmi sayfasına giderek giriş yapabilir ve mobil uygulama indirmeden videoları izleyebilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamamanız halinde giriş yapmak için şifrenize yönelik yenileme yapmanız gerekir. şifre yenileme için bilgilerinizi girdikten sonra kayıtlı telefon numarasına doğrulama kodu gönderilmekte ve şifre yenileme işlemleri tamamlanmaktadır.

Tiktok indir (Tiktok++ Lite Ücretsiz Yükle)

Tiktok Jeton Fiyatları: Hediye 1 Jeton Kaç TL

Tiktok Hesap Silme Linki (Tiktok Kalıcı Hesap Kapatma)

Tiktok Keşfet Etiketleri: Keşfet Delisi Yeni Etiketler

Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme: 30 Gün Değişmiyor Hilesi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr