2024 Tiktok Güncelleme Yap – Yeni

TikTok güncelleme, TikTok uygulamasına yeni özellikler, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri ekleyen bir işlemdir. TikTok, uygulamayı geliştirmeye ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye devam etmek için düzenli olarak güncellemeler yayınlar.

Tiktok yeni güncellemeile kullanıcısını karşıladı. Popüler sosyal medya araçlarından birisi haline gelen Tiktok, her gün daha da büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Tiktok üzerinde yaşanan güncellemeler ile uygulamada bazı değişikler meydana geldi.

Tiktok Güncelleme Son Sürüm

Tiktok güncelleme 2023 gerçekleştirerek 18 yaş altında bulunan kullanıcılarının mahremiyetini ve güvenliğini sağlamak amacıyla çeşitli standartlar oluşturacağını ve bunu amaçladığını duyurdu. Popüler uygulamanın gizlilik politikası altında güncelleme yapması ile birlikte TikTok kullanıcılarının biyometrik verilerinin toplanacağı bildirildi. Çin merkezli bir sosyal medya platformu olan TikTok günümüzde en çok kullanılan uygulamalar arasında yerini alıyor ancak günden güne büyümeye devam eden bu sosyal medya çoğu zaman kötü olaylara yol açıyor. Popüler bir şekilde kullanılan bu uygulama ile ciddi skandallar oluşmuş durumda.

Son olarak TikTok’da oluşan akımdan dolayı 13 yaşındaki çocuk alevler içerisinde kaldı. Bu duruma ek olarak yine bir akımdan dolayı iki çocuk mıknatıs yutarak hastanelik duruma geldi. Bu akımlara karşı çocuk kullanıcılarının verilerinin ihmal edildiği, bundan dolayı 64.000 ebeveynin bu sosyal uygulama için dava açtığı belirtildi. Tiktok 2023 güncellemesi temel amacı da platform üzerinde bulunan genç yaştaki kullanıcıların gizlilik ve güvenlik önlemlerinin daha üst seviye çıkartılması olmuştur. Alınan önlemlerle birlikte TikTok üzerinde yüz tanıma ve parmak izi tanıma gibi özellikler eklenmesi için çalışma başlandı.

Tiktok güncelleme 2023
Tiktok güncelleme 2023

Tiktok Yeni Güncelleme Nasıl Yapılır?

TikTok yeni güncelleme nasıl yapılır? Sorusu yeni güncellemenin gelmesi ile en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Kullanıcılar tarafından kullanılan 2 adet işletim sistemi bulunduğu için Android ve iOS üzerinde güncelleme işlemleri farklı gerçekleşiyor.

Android sistemi ile güncelleme;

  • Google Play uygulamasına giriş yapılıyor.
  • Yüklü uygulamalar arasından TikTok seçiliyor.
  • Uygulamalar esnasında TikTok karşısında güncelleme var ise güncellemeye tıklayarak güncelleme işlemini başlatıyoruz.

İOS sistem ile güncelleme;

  • IOS işletim sistemi marketine girerek mevcut uygulamalar sayfasına giriyoruz.
  • Bu sayfada yer alan uygulamalar arasından TikTok bularak herhangi bir güncellemesi olup olmadığını görebilirsiniz.
  • Eğer bir güncelleme gözüküyor ise onay vererek güncelleme işlemini başlatmak yeterlidir.

Tiktok indir (Tiktok++ Lite Ücretsiz Yükle)

Tiktok Jeton Fiyatları: Hediye 1 Jeton Kaç TL

Tiktok Hesap Silme Linki (Tiktok Kalıcı Hesap Kapatma)

Tiktok Keşfet Etiketleri: Keşfet Delisi Yeni Etiketler

Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme: 30 Gün Değişmiyor Hilesi

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥