Trendyol Maden Şube Nerede

Trendyol maden şube nerede hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Express hangi illerde var ve Trendyol Express hangi kargo işte detaylar.

Trendyol maden şube nerede, nasıl gidilir, adres bilgileri nelerdir gibi sorular sıkça merak ediliyor. Trendyol bildiğiniz üzere Türkiye’de hizmet veren en büyük e-ticaret sitelerinden biridir. İçerisinde binlerce marka ve mağaza bulunurken milyonlarca da ürün gamı yer alıyor. Her ihtiyaca ve bütçeye cevap veren ürün seçenekleri sunulan Trendyol üzerinden online şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Trendyol aynı zamanda kargoları müşterilerine daha hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmek üzere de gel al noktası hizmeti veriyor.

Her müşteri sepetini onayladıktan sonra kargo seçimi sayfasında gel al noktasını tıklayarak kendisine en yakın Trendyol teslimat şubesini seçebilir. Bunun yanı sıra kargo seçenekleri arasında artık Trendyol Express kargo da mevcuttur. Trendyol şirketine bağlı olarak dağıtım kanalı şeklinde çalışan Trendyol Express şubeleri ise İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara illerinde hizmet veriyor Trendyol Express Maden şubesi de bunlardan biridir. Maden şubesinin iletişim ve adres bilgileri ise şu şekildedir;

  • Madenler Mah. Sarıgazi Yolu Cad. No:45-47B Posta Kodu: 34776 Ümraniye- İSTANBUL

Trendyol Ümraniye Madenler mahallesinden gelen siparişlerin teslimi Trendyol Express Maden şubesi tarafından teslim ediliyor.

Trendyol Hızlı Market 30 TL İndirim (İndirim Hakları Nasıl Kullanılır)

Trendyol Maden Şube

Trendyol Express Hangi İllerde Var

Trendyol Express hangi illerde var, her yerde var mı gibi sorular merak ediliyor. Trendyol bildiğiniz üzere kendi bünyesi altında dağıtım hizmeti sunan TrendyolExpress kargoyu hayata geçirdi. Trendyol Express kargo hizmeti önce İstanbul ilinde aktif bir şekilde başladı. Hemen akabinde ise İzmir, Bursa ve Ankara’da da şubeleri açılarak hizmet vermeye başladı. Trendyol tarafından yapılan açıklamaya göre kısa süre içerisinde Türkiye’nin 81 ilinde de hizmet verilmeye başlanacaktır. Ancak listede yer alan başlıca iller dışında şu an Trendyol Express hizmet vermiyor.

Trendyol Express Hangi Kargo

Trendyol Express hangi kargo sorusu kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bildiğiniz üzere Trendyol Türkiye’nin en büyük online alışveriş pazaryerlerinden biri olarak hizmet veriyor. Bu noktada günlük milyonlarca kargo çıkışı sağlıyor. Sürat, Aras, PTT ve benzeri Türkiye’nin en büyük kargo firmaları ile anlaşma yaparak teslimatları sağlıyor. Ancak bu kargo firmaları da artık Trendyol siparişlerine yetersiz kaldığı için Trendyol kendi kargo markası olan Trendyol Express kargoyu hayata geçirdi. Trendyol Express şimdilik sadece şu illerde hizmet veriyor;

  • İstanbul
  • İzmir
  • Bursa
  • Ankara

Bu dört büyük şehirde aktif olarak hizmet veren Trendyol Express iş ortakları mevcuttur. Kısa bir süre sonra farklı illerde de Trendyol Express şubelerinin açılması ve hizmete başlaması planlanıyor. Trendyol Express olarak hizmet vermek isteyenler Trendyol iş ortağı olmak üzere başvuru yapıyor. Başvuru yapan kişiler kendi araçları ile Trendyol kargolarını teslim ederek teslime dilen kargo sayısınca kazanç elde ediyor.

Trendyol Express Telefon Numarası

Trendyol Express telefon numarası şubelere göre farklılık gösteriyor. Trendyol bünyesinde kargo ve dağıtım firması olarak hizmet veren Trendyol Express teslimat süreçleri için doğrudan Trendyol müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Kargoların durumu, teslim süreci ve kargolar hakkında tüm detaylı bilgileri almak üzere 0850 759 15 15 numarasını arayarak Trendyol müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Trendyol müşteri temsilcileri soru, sorun, şikayet, istek ve öneri gibi tüm süreçler için size yardımcı olacaktır.

Trendyol Cüzdandaki Parayı Karta Aktarma

Trendyol Üyelik Silme Linki

Trendyol Kupon Nedir

Trendyol İndirim Kuponu Kullanamıyorum

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu