Bim kedi maması fiyatları 2024 yılında aşağıdaki tablodaki fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bim aktüel marketlere kedi maması ürünleri aktüel ürünler arasında gelmektedir.

Aktüel ürünler arasında yer aldığında ise 6,50 TL ile 15,75 TL arasında değişen fiyat aralığına sahip ürünlerdir. Bim’de satın alabileceğiniz doğrudan bir kedi ve köpek maması standı bulunmamaktadır.

Yetişkin Tavuklu Kuru Kedi Maması 15kg899 TL
Bim Kedi Maması Fiyatları

Kedi ve köpek maması ürünlerini satın almak için öncesinde aktüel ürünler arasında olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Bim marketlerde doğrudan sürekli kedi maması ürünleri satılmamakla birlikte Migros marketlerden sürekli temini mümkün olan ürünler olduğunu da söylemek gerekir.

Yazımızın devamında Bim marketlerde kedi maması hakkında sorulan bazı soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Kedi Maması 15 Kg En Ucuz

Hayvan severlerin genelde besledikleri evcil hayvan olarak bilinen kedi mamaları hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Kedi maması 15 kg en ucuz hangi market ve mağazada ne kadara satılıyor? Kedi maması 15 kg en ucuz ürünleri sizler için araştırdık ve aşağıda maddeledik.

  • Hepsiburada, 1 KG 58 TL
  • Mamacı, 10 KG 125 TL
  • Trendyol, 400 gr 135 TL
  • n11, 15 KG 365 TL

Daha fazla kedi hakkıda bilgilendirici içerik;


Bim’de Kedi Maması Var Mı

Bim Kedi Maması Fiyatları

Bim’de kedi maması aktüel ürünler arasında dönemsel olarak bulunmaktadır. Her zaman marketten kedi maması almanız mümkün değildir. Aktüel ürünler arasında geldiğinde Bim kedi mamaları 6,50 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

Bim’den sürekli olarak gidip kedi maması almanız mümkün olmayacağından kesin bir fiyat bilgisi de paylaşılamamaktadır. Aktüel ürünler arasında kedi maması satışı olduğu zaman genellikle Whiskas kedi mamaları satılmaktadır. İlerleyen kısımlarda Bim’de satılan kedi mamaları hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz.

Bim Kedi Maması Yorum

Bim Kedi Maması Fiyatları

Bim kedi maması yorumları genel itibari ile sürekli satış olmamasından yanadır. İnsanların aktüel ürün olarak değil de sürekli satılan bir ürün olarak kedi maması görmek istediklerini yorumları okuduğunuzda da fark edebilirsiniz.

  • Geçenlerde rastgele bir rafta kedi maması olduğunu fark ettim. Sokaktaki kediler için aldım ama sonrasında gittiğimde bir daha göremedim. Meğer aktüel ürün olarak satılıyormuş. Hayal kırıklığına uğradım.
  • Bim gibi çarşaf yorgan dahi satan marketlerde kedi ve köpekler için sürekli bir mama satışı olmaması şaşırtıcı.
  • Bim’e bir dönem gelen Whiskas kedi mamalarından biraz stoklamıştım. Kedime ödül maması olarak veriyorum, severek yiyor. Uygun fiyatlara sürekli alabilsek daha iyi olurdu.
  • 100 gramlık minik poşetler halinde satılan kedi mamalarından aldım. Kedim çok sevdi. Kedimin bu kadar sevmesini beklemiyordum. Artık hep Whiskas mama alıyorum. Gerçi mama ile Bim’de tanıştım ama sonrasında sır oldu gitti. Bir daha göremedim aynı ürünleri.