Bim Akıllı Saat Fiyatları – Bim Akıllı Saat Ne Zaman Gelecek

Bim akıllı saat ne zaman gelecek ve Bim akıllı saat 60 TL mi, sorularınızı yanıtlıyoruz. Lenovo S2 akıllı saat özelliklerini ve fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Bim akıllı saat fiyatları, Bim marketlerde birçok ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Bim market zincirleri müşterilerine daha hizmet sunmak için kendisine ait uygulama çıkartmıştır. Bim altüel marketin uygulamasına girerek tüm temel ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Buzdolabından, çamaşır makinesine kadar ihtiyacınız olan ürünleri Bim uygulaması üzerinden bulabilirsiniz. Bim marketin çıkardığı uygulama üzerinden Apple markasına ait saatler bulunmaktadır. Bu saatler herkesin hayalini oluşturmaktadır. Renkleri ve duruşu ile çok sevilen bu saatlerin fiyatlarını sizler için derledik. Gelin birlikte inceleyelim.

Bim Akıllı Saat fiyatlarıGüncel
GT2 Akıllı Saat Sport Edition2,599 TL
S2 Akıllı Saat999 TL
Mi Watch Akıllı Saat2,199 TL
Watch 8 45mm Cell Çelik Kasa Akıllı Saat23,999 TL
Bim Akıllı Saat fiyatları
Bim akıllı saat
Bim akıllı saat
Bim akıllı saat
Bim akıllı saat
Bim akıllı saat
Bim akıllı saat
Bim akıllı saat
Bim akıllı saat
Apple watch 3 çakma
Apple watch 3 çakma

Lenovo S2 Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatları

Lenovo S2 akıllı saat özelliklerini aşağıdaki görselde bulmanız mümkünüdür. Şuan’da Bim marketlerde satılmakta olan S2 Akıllı Saat 2023 yılındaki güncel fiyatı ise 999 TL’dir. Bütün Bim market zincirlerinde bulmanız mümkündür.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim de Satılan Saatler

Bim marketine ait uygulama üzerinden tüm ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri bulabilirsiniz. Akıllı saatler son zamanlarda oldukça popüler olan bir üründür. Bim markete ait uygulamada satışa sunulan saatlerin fiyatları ise merak konusudur. İşte renkleri ve duruşu ile birçok kişi tarafından sevilen o saatlerin fiyatları;

K8 Akıllı Saat Fiyatı

Akıllı saatler hayatımızda birçok önemli değere sahiptir. Son zamanlarda oldukça çok ilgi gören akıllı saatlerin birçok çeşidi ortaya çıkmıştır. K8 modeli Bim mağazalarına 2020 yılında gelmiştir. Oldukça uygun fiyatlı olan bu saat 2023 yılında pahalıdır.

Smart Watch K8 Akıllı Saatin fiyatı 2023 yılında LG markasına ait K8 modeline ait akıllı saatlerin fiyatları 899 TL olmaktadır.

K8 akıllı saat özellikleri

Akıllı saatler artık hayatımızda en çok tercih edilen saatler arasındadır. Son zamanlarda oldukça ilgi gören akıllı saatler arasında K8 modeli merak edilmektedir. K8 akıllı saatlerin özelliklerini sizler için derledik.

  • Batarya kapasitesi 200 ile 300 mAh olmaktadır.
  • Adımsayar, Gps, nabız sensörü, titreşim, uygu takibi, sesli görüşme ve suya dayanıklılık özellikleri bulunmaktadır.
  • 2 yıl garantisi bulunur.

Apple Watch 3 Çakma

Apple markasına ait akıllı saatler oldukça ilgi görülmektedir. Apple markasının fiyatları oldukça pahalıdır. Durum böyle olunca birçok kişi bu saatlerin çakmasını araştırmaktadır. Apple Watch 3 saatlerinin fiyatları 3.299 TL olmaktadır. Şimdi sizler için derlediğimiz Çakma Apple ürünlerine göz atalım.

Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥